Furnitūros pasirinkimai

Varčios kėliklis yra įmontuotas į apkaustus ir gali būti reguliuojamas tiek į kairę, tiek dešinę pusę atidaromuose languose. Šis mažas prietaisas minimalių pastangų dėka pakelia varčią į reikiamą padėtį ir apsaugo ją nuo „pakritimo“; taip užtikrinamas jūsų langų ilgalaikis kokybiškas funkcionavimas. Varčios kėliklis yra įtrauktas į mūsų standartinės gamybos programą be jokių papildomų išlaidų.

Sash-lifter

Varčios kėliklis

90 laipsnių varčios ribotuvas – stabdis balkono ir terasos durims turi unikalų spragtuką, padedantį laikyti duris atviras. Jis turi reguliuojamą frikcinį (veikiantį dėl trinties jėgų) prietaisą ir komplektuojamas su nerūdijančio plieno „alkūne“. Greitai ir paprastai sumontuojamas.

 

Break-stay-and-restrictor-for-doors

Varčios ribotuvas – stabdis

Kelių ventiliavimo padėčių ribotuvas tinkamas į kairę ir dešinę pusę atidaromiems langams. Pasipriešinimo stiprumą galima reguliuoti specialaus rakto pagalba. 

Multi-Vent-restrictor

Kelių ventiliavimo padėčių ribotuvas

Pasukimo ribotuvas naudojamas norint atverti langą prieš jį atidarant. Šis ribotuvas yra varžtas, montuojamas angoje, esančioje žemiau suktuko; taip apribojamas suktuko judėjimas į varčios atidarymo padėtį.

Turn-restrictor

Pasukimo ribotuvas

Pastaruoju metu padidėjo iš dalies arba visiškai paslėptų vyrių paklausa. Tokio pasirinkimo priežastys yra įvairios, tačiau dažniausia ir svarbiausia iš jų – estetiškesnis lango vaizdas. Visiškai paslėpti antrosios kartos Maco vyriai yra tiesiog idealus gražių langų sprendimas.

Invisible_hinges

Paslėpti vyriai

PVC lauko durų Maco spynos buvo specialiai sukurtos siekiant padidinti durų saugumą pagal Europos saugumo standartus EN 1627 – 1630, kartu išlaikant sklandų ir patikimą mechanizmo funkcionalumą. Lauko durys gali būti pasirinktos su raktu valdoma vieno kaiščio centrine spyna, trijų kaiščių spyna arba „bačkute“ fiksuojama užrakinimo sistema. Pasirinkus vieno kaiščio užrakto sistemą, mes visuomet rekomenduojame įdiegti papildomai keturis ritinėlius, kad būtų pasiektas geresnis sandarumas ir funkcionalumas. Elektromechaninis atidarymas gali būti pasirinktas kaip opcija (parinktis). 

Lift-lever-door-lock      Roller-ball

PVC lauko durų spyna                          "Bačkutė"