Paslaugos (test)

Naujų langų sumontavimas

PVC langų montavimą atlieka patyrę montuotojai pagal Langų ir durų gamintojų asociacijos sukurtas „Langų, durų ir konstrukcijų taisykles 2491109.01.2008 ST“.

Langų savybės priklauso nuo surinkimo, montavimo, sandarinimo ir medžiagų kokybės. Didelė dalis galutinio gaminio kokybės priklauso nuo tinkamo sumontavimo, kuris tiesiogiai įtakoja šilumos ir garso izoliaciją, paprastą naudojimą ir ilgaamžiškumą. Dauguma skundų dėl naujų langų kyla dėl netinkamo langų sumontavimo. Todėl šis procesas yra labai svarbus, ir pigesnes paslaugas siūlančių bei mažiau kvalifikuotų montuotojų reikėtų vengti. Mūsų patyrę montuotojai tinkamai sumontuos langus, horizontaliai ir vertikaliai optimizuodami lango padėtį pagal sieną, taip pasiekdami optimalią šilumos izoliaciją. Lango izoliacija suteikia svarbią ir veiksmingą apsaugą nuo bet kokios vėlesnės žalos pastato infrastruktūrai. Langai turi būti izoliuoti pagal šiuolaikines statybos taisykles ir reglamentus. Trijų pakopų izoliacijos sistema apsaugo namų savininkus nuo didžiausių problemų: energijos nuostolių ir vandens įsiskverbimo. Tinkamas langų sumontavimas sumažins pelėsių ir miltligės atsiradimo tikimybę.

Montavimo procese mes naudojame vandens garų slėgiui atsparias medžiagas. Vidinė izoliacija atskiria kambarį nuo išorinės aplinkos, ir ji turi būti atspari garams. Vidinei izoliacijai naudojama garams atspari juosta (Henkel WINTeQ Interior foil arba Soudal Folienband Inside).

Montavimo procese mes naudojame vandens garų slėgiui atsparias medžiagas. Vidinė izoliacija atskiria kambarį nuo išorinės aplinkos, ir ji turi būti atspari garams. Vidinei izoliacijai naudojama garams atspari juosta (Henkel WINTeQ Interior foil arba Soudal Folienband Inside).

Centrinis izoliacijos tarp rėmo ir sienos barjeras turi būti visiškai užpildytas termoizoliacine medžiaga. Tam naudojame vieno komponento PU putas PENOSIL Goldgun 65.

Išorinė izoliacija veikia kaip hermetikas, todėl ji turi būti nepralaidi lietaus vandeniui bei garų plitimui. Išorės sandarinimas atliekamas naudojant drėgmei atsparias, ne itin sandarias (kad drėgmė, esanti siūlės viduje, galėtų išgaruoti), apsaugančias nuo saulės ir lietaus poveikio medžiagas: hermetikus, specialias besiplečiančias ir difuzines (Henkel WINTeQ Exterior foil arba Soudal Folienband) juostas.

Langai gali būti montuojami naudojant specialius sraigtus įleidžiama galva (ø 7,5 x 72-212 mm) arba specialias montavimo plokšteles. Montavimo darbams mes suteikiame 5 metų garantiją.

Dalinė apdaila

Mūsų įmonė gali atlikti vidaus ir išorės dalinės apdailos darbus, uždengiant angokraščius standartinėmis plastikinėmis apdailos juostomis. Ši paslauga yra rekomenduojama, kai išmontuojant šiek tiek pažeidžiama sena langų apdaila, planuojamas patalpų remontas arba kai pilna apdaila nereikalinga.

Techninė konsultacija

Egzistuoja įvairių tipų langai ir durys. Skirtingos paskirties pastatuose bus montuojami ir skirtingo tipo langai bei durys. Reikalavimai, keliami visuomeniniams pastatams ir privatiems namams, skiriasi. Mūsų įmonės specialistai padės pasirinkti tinkamus langus ir duris, atitinkančius jiems keliamus reikalavimus ir jūsų poreikius. Mes pateiksime įvairiapusį, aiškiausią ir informatyviausią pasiūlymą.

Matavimas

Norint sėkmingai ir kokybiškai sumontuoti gaminius yra būtinas tikslus ir teisingas matavimas. Mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai atliks tikslius langų ir durų angų išmatavimus, atsižvelgdami į galimus konstruktyvius sprendimus, ventiliacijos ypatumus ir kliento pageidavimus. Atlikti matavimai gali būti naudojami galutinių technologinių specifikacijų ir sąmatos parengimui.

Langų ir durų pristatymas

Mūsų įmonė teikia gaminių transportavimo paslaugas, taip pat tais atvejais, kai produktai yra užsakomi be montavimo paslaugos. Gaminiai pristatomi į kliento nurodytą vietą: statybvietę ar namų kiemą.

Senų langų išmontavimas

Nuo išmontavimo kokybės labai priklauso, į kokias angas bus montuojami nauji langai ir kiek iš viso kainuos vidaus ir išorės apdaila. Mūsų patyrę specialistai išardys senas konstrukcijas minimaliai pažeisdami esamą angų apdailą. Po kruopštaus darbo vietos išvalymo jau galima montuoti naujus langus.