Orlaidžių pasirinkimas

Norint, kad nesikauptų drėgmė, labai svarbu vėdinti kambarį. Vėdinimas padeda išvengti sveikatos problemų, kontroliuoja oro drėgnumą ir temperatūrą pastate, taupo energiją. Plastikiniai langai yra itin sandarūs, todėl juos visiškai uždarius, oras beveik nepatenka į patalpą. Skiriantis vidaus ir lauko temperatūrai, stiklo vidinio paviršiaus temperatūra tampa žemesnė nei kambario. Todėl ant stiklo kaupiasi vandens lašai. Siekiant išvengti langų rasojimo labai svarbu reguliariai vėdinti patalpas. Ventiliacijos tipas turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į drėgmės lygį kambaryje. Mūsų įmonė gali pasiūlyti PVC langus ir duris su orlaidėmis, horizontaliai įmontuotomis virš stiklo paketo arba įmontuotomis lango rėme

DucoPlus 45 kontroliuojama aliuminio orlaidė, horizontaliai įmontuota virš stiklo paketo, tik 45 mm sumažina stiklo aukštį. Jos dailiai išlenktas išorinis profilis gerai praleidžia orą ir padeda nukreipti oro srautą į viršų.

DucoTon 80 SR kontroliuojama aliuminio orlaidė, horizontaliai įmontuota virš stiklo paketo, turi "besisukantį būgną" ir išsiskiria dailiu išoriniu profiliu. Perforuotas (skylėtas) simetriškas vidinis profilis veikia kaip tinklelis nuo vabzdžių ir gali būti pritvirtinamas arba nuimamas rankiniu būdu. Keturi specialūs šepetėliai garantuoja visišką sandarumą nuo vėjo ir vandens patekimo.

Renson TC60 yra savaime nesireguliuojanti orlaidė, horizontaliai įmontuota virš stiklo paketo. Lankstymosi atvartas yra pritvirtintas prie išorinio profilio. Atvartas pagamintas iš ekstruduoto (suspausto) kieto ir minkšto plastiko, nuolat reguliuojamas ir suprojektuota taip, kad atvertas įleistų maksimalų oro srautą. Kai orlaidė uždaryta, minkštas atvarto plastikas prispaudžiamas prie vertikalios išorinio aliuminio profilio kraštinės. Kuo stipriau prispaustas atvartas, tuo mažiau patenka vandens ir vėjo. Kai orlaidė atvira, vertikali išorinio aliuminio profilio kraštinė apsaugo nuo vandens patekimo į vidų.

 

 

DucoPlus-45 DucoTon-80SR Renson-TC60

 
            DucoPlus 45              DucoTon 80 SR                    Renson TC60                
 
   
 
Oro pralaidumas prie 2 Pa
Stiklo aukščio sumažėjimas
Sandarumas vėjui ir vandeniui
Stiklo paketo storis
Įmontavimas virš stiklo paketo
Pralaidumas garsui uždaroje pozicijoje
DucoPlus 45
37 m3/val.
45 mm
Iki 600 Pa
Iki 32 mm
Horizontaliai
Iki 44 dB
DucoTon 80 SR
50 m3/val.
80 mm
Iki 650 Pa
Iki 32 mm
Horizontaliai
Iki 34 dB
Renson TC60
62 m3/val.
60 mm
Iki 650 Pa
Iki 28 mm
Horizontaliai
Iki 42 dB
 
Aereco EHA² orlaidė su drėgmės jutikliais veikia automatiškai įleisdama reikalingą gryno oro kiekį į kiekvieną patalpą, kurioje ji yra įrengta. Pučiant stipriam vėjui arba labai šąlant, šią orlaidę galima uždaryti rankiniu būdu. Vožtuvas yra dvigubas, su oro tarpu viduje, ir, kaip ir visa orlaidė, pagamintas iš šalčio nepraleidžiančios plastmasės. AERECO orlaidė labai gerai slopina triukšmą (iki 42 dB).

VentAir II orlaidė turi savaiminio veikimo oro srauto reguliatorių (kuris reaguoja į slėgio skirtumą), tiekiantį pastovų oro srautą esant įvairioms oro sąlygoms. Orlaidę galima reguliuoti ir uždaryti rankiniu būdu.

Biobe orlaidė, įmontuota lango rėme, turi geriausią kokybės ir kainos santykį tarp tokio tipo orlaidžių ir yra populiariausia Skandinavijoje. 

 

Aereco-EHA VentAir BIOBE

                 Aereco EHA2                        VentAir                                  BIOBE      

        

 
Oro pralaidumas prie 10 Pa
Pralaidumas garsui uždaroje pozicijoje
Aereco EHA2
5-35 m3/val.
Iki 42 dB
VentAir
5-24 m3/val.
Iki 40 dB
Biobe
5-15 m3/val.
Iki 34 dB