Saugumo pasirinkimai

Plastikiniai langai gali turėti padidinto saugumo priešįsilaužiminius apkaustus (varčios užrakinimo taškus), kurie turi papildomą sustiprinamą kiekvieno lango rėme. Taip padedama apsaugoti jūsų namus nuo vagysčių.

security-options

Priešįsilaužiminiai apkaustai yra saugiausia apkaustų dalis, nes jie turi sustiprinimą visose įmanomose vietose. Remiantis varčios užrakinimo taškų paskirstymu lango rėmo perimetre, yra skiriami keturi pagrindiniai saugumo lygiai (A, B, C, D), ir aukščiausias pratestuotas saugos lygis AhS.

security-options2

Dėl papildomo saugumo gali būti pasirinktos Secustik rankenos, FAM rankenos su raktu arba rankenos su mygtuku. Patentuotas blokuojantis mechanizmas Secustik rankenoje neleidžia pasukti jos iš lauko pusės. Sukant rankeną,  girdimas aiškus spragsėjimas, panašus į seifo spynos spragsėjimą, kuris parodo saugos funkciją. Taip pat yra girdimas priminimas apie padidintą saugumą, leidžiantį jums jaustis savo namuose ypač saugiai. Langams parinkus FAM rankeną, rakinamą raktu, ar rankeną, atrakinamą tik paspaudus mygtuką, pirkėjas bus tikras dėl savo vaikų saugumo. Taigi klientai, kurie turi vaikų, tikrai neapsiriks pasirinkę šias rankenas.

security-options3