Stiklo dekoravimo pasirinkimai

Priklausomai nuo kliento pageidavimo dekoratyviniai skaidymai gali būti stiklo paketo viduje arba pritvirtinti stiklo paketo išorėje. Dekoratyviniai skaidymai vizualiai padalina stiklo paviršių į mažesnes dalis ir naudojami tradicinių konstruktyvinių formų imitacijai. Tokie elementai yra plačiai naudojami senų pastatų atnaujinimui ir suteikia tam tikrą užbaigtą individualumą naujų pastatų fasadams.

Dekoratyviniai skaidymai stiklo paketo išorėje gaminami iš specialaus profilio su lipnia juostele ir tiesiog priklijuojami prie stiklo paketo. Taip suteikiama tikrų dekoratyvinių skaidymų išvaizda nekeičiant įprastinių statinių parametrų. Galimi baltos spalvos 27, 45 arba 65 mm pločio skaidymai.

Dekoratyviniai skaidymai stiklo paketo viduje yra milteliais dengti įvairių spalvų aliuminio skaidymai, sumontuoti stiklo paketų viduje. Jie atrodo panašiai kaip klasikiniu rankiniu būdu įrengti langų skaidymai. Klientai dekoratyvius skaidymus stiklo paketo viduje  renkasi dėl lengvos priežiūros ir kainų. Galimi 8, 18, 26 ir 45 mm pločio skaidymai.

glazing