Stiklo pasirinkimai

Mes galime pasiūlyti platų stiklo rūšių asortimentą, iš kurio tikrai išsirinksite reikiamo funkcionalumo langus ir duris. Mūsų įmonė gali tiekti gaminius, atliekančius šilumos, garso izoliacijos, saugaus įstiklinimo, saulės kontrolės, savaiminio nusivalymo ir dekoro funkcijas.

Termiškai izoliuoti stiklo paketai gaminami iš šilumą atspindinčių stiklo lakštų. Taip užtikrinama geresnė šilumos izoliacija. Termiškai izoliuoti stiklo paketai naudojami gyvenamiesiems ar visuomeniniams pastatams, kuriems keliami šilumos energijos taupymo reikalavimai. Šilumą atspindintis stiklas turi dangą, kuri praleidžia daug daugiau saulės trumpųjų bangų, taip išsaugoma šiluma. Šilumos perdavimas mažėja, kai stiklo paketo kamera užpildoma žemo laidumo dujomis (pastaruoju metu paprastai naudojamos argono dujos). Dar didesnė šilumos izoliacija gali būti pasiekta naudojant dviejų kamerų stiklo paketus su mažiausiai dviem šilumą atspindinčiais stiklo lakštais. Tokio tipo termiškai izoliuoti stiklo paketai tinkami negyvenamųjų patalpų įstiklinimui.

Garsą izoliuojantys stiklo paketai gaminami naudojant triukšmą slopinantį stiklą. Prognozuojama, kad ateityje eismas intensyvės, triukšmas didės, o gyvenamieji plotai vis mažės. Todėl domėjimasis, kaip ir kokiomis priemonėmis apsaugoti žmones nuo triukšmo ir kaip išvengti sunkių, streso sukeliamų ligų, vis didėja. Yra daug būdų sumažinti garso izoliaciją: storesnio stiklo lakšto naudojimas, asimetriška stiklų konfigūracija, specialių laminuotų stiklų ir didesnių tarpų tarp stiklų naudojimas.

Saugūs stiklo paketai gaminami iš laminuoto, grūdinto ir armuoto stiklo. Saugaus įstiklinimo inovacijos atvėrė naujas dizaino galimybes, kurios leidžia apsaugoti žmones nuo sužalojimo ir net ekstremalių atvejų (gaisro, įvairių išpuolių, įsilaužimo, vandalizmo, šaudymo, sprogimo). Stiklo saugumas skirstomas į klases pagal atsparumą smūgiams ir dūžiams. Galimai pavojingose vietose (ugdymo įstaigose, ligoninėse, parduotuvėse ir pan.) kuriant langų ir lauko durų dizainą bei atliekant matavimus būtina atkreipti dėmesį į stiklo atsparumą.

Saulės kontroliuojantys stiklo paketai gaminami iš stiklo, kuris sumažina saulės energijos pralaidumą ir padeda sukurti patalpų jaukumą. Šiems paketams būdingas šilumos perdavimo koeficientas, šviesos pralaidumas ir saulės energijos kontrolė. Tokie paketai naudojami gyvenamuosiuose namuose ar visuomeniniuose pastatuose, kuriems keliami ne tik šilumos energijos taupymo, bet ir saulės kontrolės reikalavimai. Karšto klimato kraštuose saulę kontroliuojantys stiklo paketai yra naudojami siekiant sumažinti saulės šilumos patekimą ir kontroliuoti spinduliavimą. Vidutinio klimato sąlygomis tokie stiklai gali būti naudojami siekiant subalansuoti saulės kontrolę ir natūralią šviesą. Šie paketai ne tik leidžia išvengti šilumos netekimo žiemą, bet ir sumažina vėdinimo sąnaudas vasarą. Saulės energijos perdavimas gali būti sumažintas naudojant skaidrų ir tonuotą daugiafunkcinėmis plėvelėmis stiklą, skaidrų arba tonuotą specialiomis plėvelėmis stiklą (reflektinis stiklas: atspindi tiek šviesos, tiek ir saulės energiją) arba stiklą, tonuotą pačiame lakšte (tamsintas stiklas). Daugybė spalvų leidžia įgyvendinti įdomiausias architektūrines idėjas.

Savaime nusivalantys stiklo paketai turi specialią dangą, atliekančią dvi funkcijas: 1) ji reaguoja į ultravioletinius saulės spindulius, kurie suardo organinius nešvarumus; 2) lyjant ant jos nesusiformuoja lašeliai, o vanduo tolygiai pasiskirsto ant stiklo paviršiaus suformuodamas ploną plėvelę, padėdamas pašalinti visus nešvarumus ir apsaugoti nuo dėmių bei nudžiūvimo dryželių susiformavimo, nes toks stiklas labai greitai nudžiūva. Unikali dvejopo veikimo danga naudoja gamtos jėgas, padedančias nuvalyti stiklo nešvarumus. Tokius stiklus reikia rečiau valyti, jie ilgiau išlieka švarūs. Saulės, šilumos izoliacijos ir triukšmo kontrolės reikalavimai dideliuose įstiklinimo plotuose gali būti derinami su savaime nusivalančių stiklų savybėmis.

Ornamentiniai stiklo paketai gaminami iš raštuoto reljefinio paviršiaus arba matinio stiklo, kuris užtikrina iš dalies nepermatomą vaizdą ir šviesos nepralaidumą. Ornamentiniai stiklai, vis dar įleisdami šviesos į patalpą, suteikia jūsų namams privatumą ir grožį. Jūs galite pasirinkti iš daugiau nei 20 ornamentinių stiklo rūšių, o populiariausi iš jų yra pateikti žemiau. 

glass-options