Plastikiniai langai Kaune

Pakeisti langai ir durys suteikia galimybę vizualiai pagerinti Jūsų namų išvaizdą. Svarbiausi aspektai perkant langus yra kokybė ir energijos efektyvumas. Ne mažiau svarbu estetinė išvaizda, jaukumas, finansai ir saugumas. Mes rekomenduojame rinktis plastikinius langus tokiose patalpose, kur nenorite arba negalite leisti daug laiko valymui ir priežiūrai. Jie yra praktiški, funkcionalūs, ekonomiški ir patvarūs. Šių langų dizaino galimybės, spalvų paletė ir stiklų įvairovė suteikia laisvę interjero ir eksterjero idėjoms. Plastikiniai langai tinkami tiek viešuosiuose pastatuose, tiek ir privačiuose namuose, butuose ir gyvenamųjų namų laiptinėse. Plastikiniai langai yra gaminami individualiai pagal matmenis, dizainą (stačiakampiai, trikampiai, arkiniai, trapecijų, apvalių ir nestandartinių formų), atidarymo pobūdį (vitrinos, slankiojami, atidaromi į vidų arba į išorę), saugos ir garso izoliacijos reikalavimus. Plastikinių langų ir durų gamybai mes naudojame medžiagas, tiekiamas tik laiko patikrintų ir vietinėje rinkoje pirmaujančių gamintojų.

Plastikiniai langai Softline 82 MD
Veka Softline 82 MD
Veka Softline 82 MD profilių sistema su 82 mm montavimo pločiu, daugiakamerine šilumos izoliacija ir sudėtinga tarpinių sistema turi milžinišką poveikį energijos suvartojimui – taip leidžiant jūsų namams tapti puikia vieta gyventi bet kokio sezono metu. Ši sistema kartu…

 

 

 

 

Plastikiniai langai Softline 70 AD
Veka softline 70 AD
Veka Softline 70 AD yra aukštos kokybės klasikinė linija, gerai izoliuojanti šilumą ir garsą, lengvai prižiūrima ir eksploatuojama. Softline 70 AD modelio langai yra populiariausi tarp privačių klientų, architektų ir pastatų savininkų.

 

 

 

 

Plastikiniai langai Aphaline 90 MD
Veka Alphaline 90 MD
Veka Alphaline 90 MD su 90 mm montavimo pločio profilių sistema pasižymi ypač veiksminga energijos taupymo technologija. Tinkamai parinkti langai suteikia patalpoms jaukumo. Jie nutvieskia vidų šviesa, apsaugo nuo vėjo ir triukšmo. Tačiau…

 

 

 

 

Plastikiniai langai Danline 70/116
Veka danline 70
Veka Danline 70/116 yra tipinė daniško stiliaus linija, suteikianti geras šilumos ir garso izoliacijos savybes, lengvą priežiūrą ir eksploatavimą. Danline 70/116 modelio langai yra populiariausi tarp skirtingo tipo klientų Skandinavijos rinkoje.

 

 

 

 

Profilių sistemos

Vokietijoje pagaminti VEKA plastikiniai profiliai, kuriuos mes naudojame gamyboje, suteikia langams ir durims dizainą, pritaikytą daugelio tipo pastatų stiliui, ir aukščiausios kokybės išvaizdą. PVC penkių ar šešių kamerų profiliai puikiai izoliuoja garsą ir nesideformuoja esant temperatūros svyravimams. Langų gamintojai, architektai ir pastatų savininkai itin vertina VEKA dėl akivaizdžios profilių sistemų kokybės. VEKA laikosi aukščiausios RAL A klasės langų profilių standartų. Šiuolaikiniai PVC langai gaminami naudojant aukštos kokybės VEKA profilių sistemas, kurios padeda įvairiais būdais apsaugoti aplinką: jų puikios izoliacinės savybės padeda sumažinti pastato energijos poreikį ir pagamintą kenksmingo CO2 kiekį. Todėl mes pasirinkome didžiausią ir labiausiai gerbiamą PVC langų profilių sistemų tiekėją – VEKA AG. Mūsų naudojamų VEKA profilių sistemų ypatumai:

  • 70 mm pločio 5 kamerų profilis arba 90 mm pločio 6 kamerų profilis;
  • 3 mm storio plastiko sienelės atitinka RAL reikalavimus;
  • elegantiškai užapvalinti kraštai;
  • galimos įvairaus sujungimo konstrukcijos;
  • cinkuoto plieno armavimas atliekamas pagal VEKA AG techninius reikalavimus;
  • gaminant į plastikinius profilius įspaudžiamos guminės tarpinės.

Guminės tarpinės yra pagamintos Vokietijos bendrovės DEFLEX – DICHTSYSTEME GmbH. Atitikdamos DIN 7863 ir DIN EN 14.351-1 standartų reikalavimus DEFLEX guminės tarpinės suteikia ilgalaikį elastingumą, atsparumą ozonui, patvarumą ir kokybišką funkcionavimą. Plastikinių langų gamyboje naudojama cinkuoto plieno uždarojo kontūro armatūra gaminama Vokietijos bendrovės H. HŰTTENBRAUCK PROFIL GmbH.

Armatūra ir stiklinimas

Plastikiniuose languose naudojami TRICOAT paviršiaus MACO apkaustai gaminami Austrijos kompanijos MAYER & CO BESCHLÄGE GmbH. Priešįsilaužiminiai MACO apkaustai padeda apsisaugoti nuo potencialių įsibrovėlių. O nuolatinis MACO produkcijos atnaujinimas užtikrina, kad jūs visada būsite pranašesni už ilgapirščius. MACO produktai praeina griežčiausias, pramonės pripažintas bandymų procedūras, susijusias su saugumu ir atsparumu korozijai. Stiklo paketai gaminami iš SAINT-GOBAIN arba PILKINGTON kompanijų stiklo lakštų. Kokybiški stiklo paketai pašalina išorinį triukšmą, palaiko optimalią kambarių temperatūrą, sumažina šildymo sąnaudas, laikinai apsaugo nuo įsilaužimų ir sumažina ultravioletinių spindulių perdavimą.